Bu bölümde alan adına ait tüm e-posta adreslerinin karantinaya ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Karantina sayfasına erişmek için menü listesi üzerinden, Alan Adı Karantina Ayarları seçeneğine tıklayınız.

Karantina Bildirimi Gitsin seçeneğini işaretleyerek karantinaya düşen e-postalarınız için bilgilendirme e-postası gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Gönderim Saati bölümünden sistem tarafından gönderilecek olan karantina e-postasının hangi saat aralığında gelmesi gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

Gönderim Sıklığı bölümünden sistem tarafından gönderilecek olan karantina e-posta bildiriminin hangi sıklıkla gönderilmesi gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

Gönderim Günleri bölümünden sistem tarafından gönderilecek karantina e-posta bildiriminin gün ve saatine ilişkin tanımlamaları yapabilirsiniz.

Karantina Bildirimi Gidecek E-posta bölümünden karantina bildirimin gitmesini istediğiniz e-posta adresini belirleyebilirsiniz. Herhangi bir e-posta tanımlamamanız halinde e-posta adreslerinin kendisine sistem tarafından bildirim gönderilecektir.