İşinizi Kolaylaştıracak
E-posta Çözümleri

Uzman Hybrid Exchange

Uzman Posta ve Microsoft Exchange’in gücü bir arada!

 • 50 GB’a varan E-posta Hesapları
 • Hem Uzman Posta Hem MS Exchange
 • Gelişmiş E-posta Güvenliği
 • Ücretsiz Teknik Destek

Uzman Hybrid Exchange Özellikleri

 • Aynı Alan Adı ile Hem MS Exchange + Hem Uzman Posta
 • 50 GB’a kadar Exchange E-posta Hesap Kotası
 • UzmanGuard Gelişmiş E-Posta Güvenliği ile Sıfır Veri Kaybı
 • Hybrid Kullanım ile Azami Tasarruf
 • Exchange Hesabından Bağımsız Ayrı Yerde Arşiv
 • Ücretsiz Veri Taşıma Desteği
9.99$/ay
Yapılandır
Canlı Sohbet
Bu Pakete Dahil Olan Özellikler
 • MS Windows ve MacOS Outlook Lisans Desteği (Opsiyonel)
 • Active Sync Desteği
 • Windows Outlook MAPI Desteği
 • MacOS Outlook EWS Desteği
 • Opsiyonel Eklentiler
 • Arşivleme Desteği
 • Toplu Mail Desteği
 • POP/IMAP/SMTP Desteği
 • Uzman Posta Kurumsal ve Exchange Birlikte Hibrit Çalışma
 • Uzman Posta Sınırsız Ürünleri ve Exchange Birlikte Hibrit Çalışma
Entegre Platform

Entegre Platform

Uzman Posta ve Exchange kullanıcıları, Uzman Hybrid Exchange ile her iki platformun da tüm premium özelliklerine erişebilir. Her iki e-posta platformu da tek bir alan adı panelinde birleşerek kullanıcılarına tüm tarayıcılarda ve cihazlarda e-posta’lara, kişilere ve takvime istedikleri yerden erişme olanağı sağlar.

Güvenlik

Hem Uzman Posta hem de MS Exchange gelişmiş UzmanGuard güvenlik özellikleri ile donatılmıştır.

Uzman Posta tarafından sunulan UzmanGuard E-posta Güvenliği, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve istenmeyen e-posta filtreleme özellikleriyle e-posta kutularınızı korurken, tehditlere karşı koruma sağlayan üstün güvenlik protokolü ile verilerinizi korumak dışında kullanıcılarınızın spam ve kimlik avı girişimlerinden etkilenmemesini de sağlar.

Veri güvenliğinizi standart bir e-posta hizmetine göre 20 kata kadar artırmanızı mümkün kılan Uzman Posta, e-posta hesaplarınızı çift katmanlı doğrulama (2FA) opsiyonuyla korumanızı da mümkün kılar.

Lisans Desteği

Uzman Hybrid Exchange ile tüm e-posta kullanıcılarınızın farklı ihtiyaçlarını karşılayarak Microsoft Exchange için oluşan pahalı e-posta lisans masrafından tasarruf edebilirsiniz. Kurumunuza ait halen aktif olan MS Exchange lisanslarınızı süresi bitmeden Uzman Hybrid Exchange ortamında kullanabilir, ayrıca ek indirimden faydalanabilirsiniz. MS Exchange hizmetine ihtiyaç duymayan kullanıcılarınıza daha uygun fiyatlı Uzman Posta Kurumsal hizmetlerini aynı alan adı altında kullandırarak hem MS Exchange Lisanslama hem de MS Exchange işletme maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

Kişiler / Takvim / Görev Yönetimi

Hem Uzman Posta hem de MS Exchange; Kişiler / Takvim / Görev Yönetimi araçları ile donatılmıştır.

MS Exchange tarafından sunulan araçlarla uçuşlarınız ve otel rezervasyonu gibi etkinlikleri e-posta’lardan otomatik olarak yakalayarak konumunuza uygun toplantı yeri önerileri alırken Uzman Posta’daki paylaşılan takvimler ile ekip arkadaşlarınızın ajandalarındaki uygun zaman dilimlerini görebilir ve ortak zaman dilimlerini kolayca belirleyebilirsiniz. Adres defteriniz ile kişilerinizi kaydederek kontaklarınızı yönetebilir ve randevular oluşturabilirsiniz. Dilerseniz tüm bu bilgileri ekibiniz ile paylaşabilir ya da işletmenizin paylaşılan adres defterlerinden dilediğiniz kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Yedeklilik

Hem Uzman Posta hem de MS Exchange verilerinizi korumak için premium özelliklerle donatılmıştır. UzmanGuard E-posta Güvenliği yedekli sunucular ile olağanüstü durumlar altında verilerinize yedeklilik sağlarken 7/24 çalışan güvenlik ekibi, verilerinizi güvende tutmaya odaklanır.

Uzman Posta ise işletmenize ait e-posta hesaplarını paket türünüze veya servis olarak tercih edebileceğiniz periyotlara göre düzenli olarak yedekler. Bu sayede KVKK yasal mevzuatlarına uyumlu yedeklerinize istediğiniz zaman paneliniz üzerinden ulaşabilir ya da silinmiş e-posta’larınıza yedeklilik periyodunuz boyunca geriye dönük ulaşabilirsiniz.

Uzman Hybrid Exchange Nedir?

Uzman Hybrid Exchange Nedir?

Uzman Hybrid Exchange, aynı alan adı altında Microsoft Exchange ile Uzman Posta Kurumsal E-posta hizmetinin güçlü özelliklerini birleştirir.

İşletmeniz Microsoft Exchange'in yoğun işbirliği özelliklerine ihtiyaç duyuyor, ancak maliyeti her çalışan için karşılayamıyorsa, Uzman Hybrid Exchange ile sadece ihtiyacınız olan hesaplar için ödeme yapabilirsiniz. Bu, tüm e-posta hesapları için aynı hizmeti satın alma gerekliliğini ortadan kaldırır.

Uzman Hybrid Exchange ile Microsoft Exchange ortamının tüm özelliklerinden yararlanırken aynı zamanda Uzman Posta Kurumsal E-posta’nın sunduğu premium özelliklerden de yararlanabilirsiniz.

Hibrit çözüm, e-posta kullanıcılarınıza en iyi e-posta ortamını sağlar, tek bir kontrol panelinden kolayca yönetilebilir, özelleştirme ve uyarlama imkanı sağlayarak verimliliği en üst seviyeye taşır.

Hemen Satın Al
Kesintisiz Email İletişim

Tüm Mobil Cihazlarınızda
Kesintisiz Email İletişim Deneyimi

Uzman Posta, mobil cihazlarınızda kesintisiz e-posta deneyimi sunar. iOS, Android ve Windows işletim sistemli tüm mobil cihazlar için optimize edilmiş Webmail arayüzü, mail hesabınıza hem mobil hem de masaüstü ekranlardan 7/24 hızlı ve kolay erişim sağlar.

Mobil cihazlarınızdan saniyeler içinde erişebileceğiniz Webmail arayüzü ile e-postalarınıza anında erişerek kesintisiz iletişimin tadını çıkarabilirsiniz. Tamamen Türkçe arayüzü ve mobil uyumlu yapısıyla, Uzman Posta Webmail e-posta hesaplarınıza anında mobilden (iOS, Android, Windows işletim sistemli) de erişmenize olanak tanır. Böylece hiçbir e-posta'nızı kaçırmaz, email iletişiminizi yarıda kesmek zorunda kalmazsınız. Uzman Posta Webmail arayüzü sayesinde, işletim sisteminden bağımsız olarak, e-postalarınıza hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Özelleştirilebilir E-posta Çözümü:
Uzman Hybrid Exchange

 • Azaltılmış E-posta Maliyetleri

  Microsoft Exchange ile Uzman Posta Kurumsal E-posta hesaplarını birleştirdiğinizde, daha uygun maliyetlerle tüm e-posta kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Örneğin, 50 kullanıcılı bir işletme, sadece MS Exchange kullanmaya kıyasla, kullanıcılarının yarısını Uzman Posta’ya taşıyarak en az %40 tasarruf sağlayabilir.

 • Ücretsiz Uzman Desteği

  Microsoft Exchange ve Uzman Posta e-posta hesaplarının birleştirildiği Uzman Hybrid Exchange ile ilgili herhangi bir problem yaşadığınızda veya detaylı bilgi almak istediğinizde, teknik destek ekibimizle telefon veya e-posta yoluyla ücretsiz olarak iletişime geçebilir, bu sayede sorunlarınızı dakikalar içinde çözebilir ve hizmetin tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. MS Exchange posta kutuları tümüyle yönetilen servis olarak verilir.

 • Merkezi Yönetim

  E-posta kullanıcılarınız için kusursuz bir deneyim sağlayan Uzman Hybrid Exchange, kullanıcı arayüzü oldukça basit olan bir yönetim paneli üzerinden yönetilir. Bu sayede MS Exchange Güvenliğini ve Uzman Posta e-posta kullanıcılarını tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden; e-posta hesapları ekleyebilir, kaldırabilir, düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

 • Özelleştirilebilir Çözümler

  Her büyüklükteki işletmenin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen Uzman Hybrid Exchange ile daha fazla özelleştirme ve uyarlama imkanı sağlayarak verimliliğinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Özelleştirilebilir çözümler ile kullanıcı e-posta’larını istediğiniz şekilde bölümlere ayırıp maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Uzman Hybrid Exchange Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Exchange Mail Nedir? Exchange Mail Kurulumu Nasıl Yapılır?

Microsoft Exchange’in kurumsal sınıfı e-posta hizmetleri, işinizi güvenli ve uyumlu tutmak için verilerinizi korurken iş iletişiminiz için birçok premium özellik sağlar.

Devamını Oku

Microsoft Exchange Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Detaylı Rehber

Exchange Server, Microsoft’un en yaygın olarak kullanılan ürünlerinden biridir. İşletmeniz için e-posta tabanlı işbirliğine dayalı bir iletişim sunucusu düşünüyorsanız, bu yazıda Exchange Server hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Devamını Oku

Zimbra Mail Server vs. Microsoft Exchange: Aralarındaki Farklar Nelerdir?

İhtiyaçlarınıza en uygun e-posta sunucusunu bulmanız için en çok kullanılan e-posta sunucularından ikisi olan Zimbra Mail Server ve Microsoft Exchange’i karşılaştıracağız.

Devamını Oku

Outlook Nedir? MS. Outlook Kurulumu ve Mail Hesabı Oluşturma

Microsoft Outlook, esas olarak e-posta göndermek ve almak için kullanılan bir uygulamadır. Ayrıca takvim, görevler, kişiler ve notlar dahil olmak üzere çeşitli kişisel veri türlerini yönetmek için de kullanılır.

Devamını Oku

Microsoft Exchange Bağlantısı Kullanılamıyor Hatası ve Çözümü

Kayıt defteriniz, Outlook’un Microsoft Exchange’e erişmek için kullandığı gerekli bilgileri tutar ve bu bilgi kayıt defterinizde yoksa, Microsoft Exchange bağlantısı kullanılamıyor hata mesajı alırsınız.

Devamını Oku

Hybrid Exchange ile E-posta Maliyetlerini Düşürme Yöntemi

Tüm webinar katılımcılarımıza teşekkür ederiz. Birbirinden değerli konuşmacıların tecrübelerini paylaştığı bu eşsiz webinarı tekrar izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcılarınıza Microsoft Exchange nin güçlü ve vazgeçilmez özellikleri ile birlikte, ekonomik ve profesyonel e-posta servisi sağlayan Uzman Posta programıdır. Uzman Hybrid Exchange ile Uzman Posta’yı birleştirdiğinizde, firmanızın e-posta bütçe kısıtlamalarını ele alırken kullanıcılarınızın alışkanlık ve ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.
Herhangi bir hosting veya e-posta platformlarında (Gmail, 365 veya yandex ) barınan e-posta hizmetinizi Uzman Hybrid servisimize taşıyabilirsiniz. Taşıma öncesi, taşıma sırası ve sonrası için Uzman Posta destek ekibinden ücretsiz yardım alabilirsiniz.
https://uzmanposta.com web sitemiz üzerinde sipariş oluşturabilir veya ihtiyaçlarınızı exc@uzmanposta.com e-posta adresimize ileterek talep iletebilirsiniz.
Hybrid Exchange hakkında yardım almak için telefon, e-posta veya Ticket yoluyla destek uzmanlarımızla iletişim kurabilir. Telefon ile desteğimiz 08:30 - 18:00 arasında’dır.
Uzman Posta hybrid exchange ile kullanıcılarınıza 50GB Mega Uzman Posta paketi yanı sıra 50GB ve 100GB Hosted Exchange kotalı paketlerden alabilirsiniz.

Gerekli Belgeler

Hizmet Sözleşmesi

Lütfen indirilen formdaki alanları doldurarak, kaşe vurup imzaladıktan sonra iletişim adresine kargo ile gönderiniz.

Hizmet Sözleşmesi PDF İndir