İşinizi Kolaylaştıracak
E-posta Çözümleri

Hakkımızda

Pusula

Faaliyetlerine 1996 yılında bilgisayar ve bilgisayar yan ürünlerinin satışı ve satış sonrası destek servisleriyle başlayan PUSULA, 1998’de internet ürün dağıtım hizmetlerini portföyüne eklemiştir. PUSULA, Türkiye’de faaliyet gösteren tüketici odaklı servis sağlayıcıların pek çoğunun ülke genelinde dağıtıcılığını yaparak çok kısa sürede internet hizmetlerinin son kullanıcıya ulaştırılması alanında faaliyet gösteren bağımsız en büyük şirket haline gelmiştir.

1999 yılında internet tabanlı hizmetler konusunda uzmanlaşma yolunu seçen PUSULA, web ve mail hosting, alan adı tescili ve internet tabanlı yazılım uygulamaları konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Küçük bir işin dahi uzun vadeli bir iş ortaklığının başlangıcı olabileceğinin bilinci ile müşterilerine ihtiyaçlara uygun gerçekçi çözümler üreten PUSULA, bugün ülkemizin en büyük firmalarına kurumsal internet servisleri sunmaktadır.

Elektronik posta hizmetleri, internet güvenliği, veri merkezi hizmetleri, yüksek performans ve süreklilik gerektiren servisler 2007 yılından bu yana PUSULA'nın ana hizmet kanalı olmuştur.

Uzman Posta

Türkiye’nin ilk yerel bulut e-posta sağlayıcısı olan Uzman Posta, bilişim sektöründe 23 yılı geride bırakan PUSULA’nın 2009 yılında elektronik posta ve yörüngesindeki ek hizmetlere odaklanma kararı sonrasında kurulmuştur.

Küçük ve büyük ölçekteki 1200’den fazla iş ortağına hizmet veren Uzman Posta, yakın geçmişte kamu kurumlarına yönelik güvenilir iletişim kanalları oluşturulması için önemli bir kaynak ayırmış, en iyi araçları kullanarak geliştirdiği "Kamu Uzman Posta platformunu" ülkemize azami fayda sağlama umuduyla kullanıma sunmuştur.

Uzman Posta, Türkiye’nin ihtiyacı olan yenilikçi, milli ve ihtiyaca uygun teknolojilerin geliştirilmesinde kendisine düşen görevi bugün de yerine getirmeye devam etmektedir.

%100 Yerli ve KVKK Uyumlu E-Posta Servisi