Sınırları Olmayan, Size Özel Dedike E-Posta Servisimizi Keşfedin - Hemen İncele

İşinizi Kolaylaştıracak
E-posta Çözümleri

Uzman Posta Webinar Serileri

Hybrid Exchange ile
E-posta Maliyetlerini Düşürme Yöntemi

Ücretsiz olarak düzenlenen webinar serilerinde, alanında uzman konuşmacılardan güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Toplu mail sunucusu kurulumu yapıldıktan sonra ister masaüstü bir program ile isterseniz platformun detaylı web arayüz yazılımından maillerinizi göndererek, sahip olduğunuz internet erişim kapasitesinden bağımsız mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz
Toplu E-mail Platformumuz, yasal e-mail gönderim kurallarına uygun dizayn edilmiştir. Tüm e-mail gönderileri, her e-mail duyurusunda “e-mail listesinden çıkartabilecek” link ile gönderilmekte ve US CAN-SPAM Act kurallarına uygun olarak düzenlenmektedir.
Bu garantiyi vermemiz mümkün değildir. Büyük ISP’ler Hotmail veya Yahoo bile kendi içlerinde üyelerine mail göndermek istediğinde, kendi mailleri bile SPAM’e takılabiliyor.

Ancak bu oranları en üst seviyede sağladığımızı garanti edebiliriz. Göndermiş olduğunuz maillerin Spam’e düşme olasılığı ortalama %10’dur. Kısacası %80-%90 inbox a düşme garantisi var diyebiliriz. Toplu mail için kullanılan size özel hazırlanan sunucularımız da yine size özel dedike edilmiş IP ve RDS kaydı ve düzenli kontrolü ile gönderdiğiniz toplu maillerin spam’a düşme olasılığını en alt seviyeye indirerek %90’lara varan başarı elde ediyoruz.