İşinizi Kolaylaştıracak
E-posta Çözümleri

E-Posta Bayilik Programı

Altyapı ve teknik personel yatırımı yapmadan Uzman Posta bayisi olun.

  • %100 kendi markanız ile satış yapın
  • Sadece satış yaptıkça ödeyin
  • İşinize uygun gelir modeli ile çalışın

Uzman Posta Bayilik Avantajları

Hiç bir yatırım maliyeti olmadan, Uzman Posta servislerini müşterilerinizle buluşturun!

Yatırım Yapmadan ÜCRETSİZ Başlayın

Uzman Posta Bayi Programı'na katılmak için başlangıç sermayesi ayırmanız ya da ücret ödemeniz gerekmez. Herhangi bir taahhüt ya da cayma bedeli olmaksızın iş modelinize uygun bayilik anlaşması için bilgi formunu doldurarak uzmanlarımızla iletişime geçin ve kazanmaya bugün başlayın.

Altyapı Yatırımı ve Teknik Personel Gerekmez

Uzman Posta bayisi olmak için donanım yatırımı yapmanız, sistem uzmanı çalıştırmanız ya da herhangi bir lisans maliyetine katlanmanız gerekmez. Bayilik programında, tüm altyapı ve stabilite garantisi Uzman Posta tarafından sağlanır. Siz sadece satışlarınıza odaklanır ve mutlu müşterilerinizin keyfini çıkartırsınız.

%100 Kendi Markanız ile (White Label) Satış Yapın

Uzman posta bayilik programında tüm müşterilerinizin kullanabileceği size özel bayi panelini logonuz ve kendi marka sloganlarınızla dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Hiç bir müşteriniz e-posta servisinizin arkasında Uzman Posta olduğunu göremez. Bu sayede hiç bir teknik detay ile uğraşmadan markanıza ait profesyonel bir e-posta servise sahip olursunuz.

İş Modelinizi Kendiniz Belirleyin

Müşterilerinize kendi firmanız üzerinden, kendi markanız ile direkt satış yapıp, fatura kesebileceğiniz gibi; dilerseniz satışlarınızı Uzman Posta üzerinden gerçekleştirip, satış başına komisyon alabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizle faturalaşmanız, destek taleplerine cevap vermeniz gerekmez. İşinize en uygun modele karar verip Uzman Posta bayi ağına dilediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Uzman Posta Bayi Programı Kimler İçin Uygun?

İşiniz ya da sektörünüz ne olursa olsun, müşterilerinize sunabileceğiniz Uzman Posta servisleri ile gelirlerinizi zahmetsizce ve hiç bir yatırım maliyetine katlanmadan arttırın. Yeni iş fırsatlarının önünü açın

Web Hosting Şirketleri

Web hosting hizmetlerinizde ya da bağımsız e-posta servisleriniz için Uzman Posta Bayi programına katılarak, kendi markanız ile %100 özelleştirilebilir (white label) Premium e-posta servislerimizi pazarlamaya başlayın. Yüksek stabilite sayesinde, servis kesintisi yaşamadan ve hiç bir altyapı ya da lisans detayını dert etmeden, sorunsuz e-posta servisleri ve Türkçe desteğin keyfini sürün.

Teknoloji Danışmanları, IT Profesyonelleri - Webmaster’lar

Freelancer (serbest çalışan) teknoloji danışmanları için Uzman Posta iş ortağı olmak çok kolay. Tahsilat, fatura ya da muhasebesel diğer detaylar ile uğraşmak istemeyen Teknoloji danışmanları ve webmaster’lar için Uzman Posta üzerinden satış yapmak ve yüksek komisyonlar ile sürekli gelir üretmeye hemen başlamak için sadece başvuru formunu doldurmaları yeterli.

Şirketle Bakım Hizmeti Veren Teknoloji Firmaları

Müşterilerine web sitesi, dijital reklam ya da pazarlama danışmanlığı ile çözüm üreten aAjanslar, Uzman Posta bayilik programı ile yeni ve sürekli gelir üreten bir ürüne sahip olabilirler. Yatırım maliyeti gerektirmeyen ve yüksek karlılıkla çalışan bayilik programına şimdi başvurup, kazanmaya başlayın.

Tasarım/ Yazılım/Reklam Ajansları

Bilişim sektöründe hizmet veren entegratör, donanım bakım servisi ya da teknoloji uzmanları da kolaylıkla Uzman Posta bayilik programına katılarak müşterilerinden ek gelir elde edebilirler. İş modelinize en uygun çözüm ve karlılık sistemini birlikte değerlendirmek için ücretsiz başvuru formumuzu hemen doldurun.

%100 Özelleştirilebilir (White Label) Bayi Paneli

Marka logonuz ve sloganlarınız ile sizin renklerinizde, tamamen size ait, %100 Özelleştirilebilir Bayi paneli sayesinde müşterilerinize kendi markanız ile satış yapın.

Uzman Posta Arayüzünü Keşfedin!

Uzman Posta'nın Gelişmiş Webmail ve Yönetim Panelini İnceleyin

Lider Markaların Tercihiyiz
Uzman Posta'yı tercih eden yüzlerce firmadan bir kaçı

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman Posta Bayi (reseller) E-Posta hizmeti temel anlamda, Uzman Posta’nın ürünlerini satmak ve yüksek gelir elde etmek için hiçbir yatırım gerektirmeyen bayilik programıdır.
E-posta bayisi olmak, müşterinizin e-posta iletişiminde güvenlik ve konforu aynı anda sunmanızı sağlar. Bunu yaparken yüksek gelirler elde etmenizi de mümkün kılar.
İletişim formunda veya bayilik sayfasında bulunan formları doldurarak başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Gönderdiğiniz başvuruya istinaden satış ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.
E-posta bayiliği için herhangi bir ön koşul aranmaz. Bayiliğiniz kolayca aktif hale getirilir. (Yüz kızartıcı herhangi bir eylem aracı olara Uzman Posta bayiliği kullanılamaz.)
E-posta bayilik sistemi, herhangi bir yatırım yapılmadan yüksek gelir kaynağı oluşturmaya yarayan bir sistemdir. Bu açıdan oldukça avantajlı olmasının yanında tek bir panel arayüzünden binlerce müşteri ve domainin yönetimini sağlayacak kapasitedir.

Ayrıca, kendi e-posta hosting şirketini kurma planı yapanlar ve e-posta hizmeti satışı yapacak kapasiteye sahip olan kullanıcıların, başlangıç yapabilmeleri için ideal bir sistemdir. Bu program sayesinde, kullanıcılar ürünü kendilerininmiş gibi satabilir.
Bu işlem için herhangi bir ön ödeme gerekmemektedir. Müşteri ekleme işlemlerine başladıktan 1 ay sonra, müşterinin aktivite durumu kontrol edilerek faturalandırma süreci başlatılır.
Web hosting şirketleri, teknoloji danışmanları, IT profesyonelleri, webmasterlar, bakım hizmeti veren teknoloji firmaları, tasarım,yazılım ve reklam ajansları gibi hizmetleri arasında IT süreçlerini barındıran tüm şirket ve kişiler bu programa başvurabilir.
Bu program içerisinde, her bir bayilik bir markaya göre özelleştirilebilir.
Bir Uzman Posta Bayisi, Uzman Posta’nın sağladığı tüm ürünlerin satışını yaparak yüksek gelirli sonuçlar elde edebilir.
Uzman Posta Bayilik sistemi için başvuru yapan işletmelerin büyüklüğü, herhangi bir işlem için önem arz etmemektedir.
Başvuru ile gerekli bilgiler verildikten sonra program kapsamında kullanılacak panel adresi ve iletişim bilgileri belirlenir. Ardından panel aktivasyonu başlatılır. Kullanıcılar, bayi müşterilerini programa ekleyerek e-posta hizmeti vermeye başlayabilir.

Gerekli Belgeler

İş Ortağı Sözleşmesi

İş Ortaklığı sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.