Bu bölümde Uzman Posta yönetim panelinde bulunan menüler tanıtılacaktır. Ana Sayfa menüsü üzerinden hesabınız ile ilgili özet bilgileri gelen ve giden e-postaların saatlik ve günlük dağılımını görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı Erişim bölümüne alan adını yazarak hızlı sorgulama yapabilirsiniz.

Örneğin; hızlı erişim bölümüne sirketadiniz.com yazarak sirketadiniz kelimesi ile başlayan tanımlamalara ilişkin sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

 

Kullanılan Alan Adı Adedi ve Kullanılan E-Posta Adedi bölümlerinden ilgili öğeye ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

Gelen ve Giden Mesajlar bölümünden gelen ve giden mesajlara ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz. Pasta grafiği üzerinden alan adı bazlı olarak İç Yazışma, Dış Yazışma, Karantinaya Düşen, Geri Çevrilen ve Geçici Hata İşaretlenmiş e-posta sayılarını ve bu sayılara ilişkin oranları görüntüleyebilirsiniz.

İlk 20 Gönderici / Alan Adı bölümünden panelde ekli olan alan adlarınızın gönderim adetlerine ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

İlk 20 Gönderici / E-Posta bölümünden panelde ekli olan e-postalarınızın gönderim adetlerine ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

Gelen ve Giden E-postaların Günlük Dağılım Grafiği bölümünden gün içerisinde gelen ve giden e-postalara ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

 

İnteraktif Duvar bölümünden alan adınıza ait son 10 işlem detayını görüntüleyebilirsiniz.

GÖRSEL

Alan Adları menüsünden, tanımlamış olduğunuz alan adlarınızı görüntüleyebilir ve alan adı ekleme yapabilirsiniz.


Sözleşmeler menüsünden, hesabınıza tanımlı paket bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Arşiv Yönetimi menüsünden, arşivlenmiş olan gelen ve giden ve e-postalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Yöneticiler menüsünden panelinizde tanımlı olan kullanıcıları görüntüleyebilir, güncelleyebilir, silebilir ve yeni kullanıcı aktif edebilirsiniz.

Karantina menüsünden alan adınıza bağlı hesaplara karantinaya takılan e-postalarınızı görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Log Listesi menüsünden, e-posta hesaplarınızın log kayıtlarını yönetebilirsiniz. Detaylı bilgi için Log Listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sistem Parametreleri menüsünden panel genelini etkileyecek Tanımlar, Şablonlar, Sms Ayarları, E-posta Ayarları, Opsiyonlar, Bildirimler, IP İzinleri ve Uygulama Ayarları ile ilgili genel bazlı düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz.