Bildirimler seçeneği ile yönetim paneli üzerinde yapılacak olan işlemler hakkında bilgi ve yetkilendirme cihazları tanımlayarak güvenlinizi arttırmaya yönelik işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bildirimler sayfası üzerinden;

  • E-posta hesabı, oluşturma, güncelleme ve silme işlemleri,
  • Arşiv Yönetimi üzerinden e-posta hesabı için arşiv aktif etme, arşivlenmiş posta araması ve arşiv detaylarını görüntüleme işlemleri,
  • Panel kullanıcısı oluşturma, güncelleme ve silme işlemleri,
  • Dağıtım listesi, oluşturma, güncelleme ve silme işlemleri için bildirim ve yetkilendirme cihazları ekleyebilirsiniz.

Yeni Bildirim Ekleme

Yeni bir Bildirim oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Menü listesi üzerinden Bildirimler seçeneğine tıklayınız.
  2. Bildirimler bölümünde bulunan Ekle butonuna tıklayınız.
  3. Kaynak(Zorunlu) sekmesinde Hesaplar, Arşiv, Arşiv İşlemleri, Kullanıcılar, Dağıtım Listesi” seçeneklerinden aksiyon alacağınız kaynak adını seçiniz.
  4. Aksiyon(Zorunlu) sekmesinde Kaynak seçiminize göre seçiminizi yapıp İleri butonuna tıklayınız.
  5. Tip sekmesine tıklayarak bildirim gitmesini istediğiniz cihazı seçimi yapınız ve bildirim ulaşmasını istediğiniz adresi yazınız farklı bir cihaz ekleme işlemi gerçekleştirilecekse Ekle butonuna tıklayarak farklı cihazı ekleme işlem gerçekleştirerek İleri butonuna tıklayınız.
  6. Yetkilendirme sekmesinde panelinizde yapılacak olan değişiklikleri güvende tutmak için, yetkilendirme bölümüne ekleyeceğiniz adres seçiminize göre e-posta veya sms bildirimi sistem tarafından gönderilecektir. Ekleme işlemini yaptıktan sonra Kaydet butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer adımları uygulayarak diğer özellikler içinde bildirim veya yetkilendirme ekleyebilirsiniz.

Bildirim Düzenleme ve Silme

Eklemiş olduğunuz bildirim veya yetkilendirmeyi düzenlemek için, işlemler sütununda yer alan Düzenle( ) butonuna tıklayabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz bildirim veya yetkilendirmeyi silmek için, işlemler sütunda yer alan Sil() butonuna tıklayabilirsiniz.