Bu bölümde UzmanPosta bayi yönetim panelinde bulunan menüler tanıtılacaktır. Ana Sayfa menüsü üzerinden hesabınız ile ilgili özet bilgileri, gelen ve giden e-postaların saatlik ve günlük dağılımını görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı Erişim bölümüne alan adını yazarak hızlı sorgulama yapabilirsiniz.

Örneğin; hızlı erişim bölümüne sirketadiniz.com yazarak sirketadiniz kelimesi ile başlayan tanımlamalara ilişkin sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

Kullanılan Müşteri Adedi, Alan Adı Adedi, E-Posta Adedi ve Kullanılan Kota bölümlerinden ilgili öğeye ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

Gelen ve Giden E-Posta Bilgileri bölümünden gelen ve giden e-postalara ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz. Pasta grafiği üzerinden alan adı bazlı olarak iç yazışma, dış yazışma, karantinaya düşen ve geri çevrilen ve İşaretlenmiş e-posta sayılarını ve bu sayılara ilişkin oranları görüntüleyebilirsiniz.

İlk 20 Gönderici / Alan Adı bölümünden panelde ekli olan alan adlarınızın gönderim adetlerine ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

İlk 20 Gönderici / E-Posta bölümünden panelde ekli olan e-postalarınızın gönderim adetlerine ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

Gelen ve Giden E-postaların Günlük Dağılım Grafiği bölümünden gün içerisinde gelen ve giden e-postalara ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

Müşteriler bölümünde, tanımlamış olduğunuz müşterileri görüntüleyebilir ve müşterilerinizde ekleme, güncelleme ve silme işlemi yapabilirsiniz.

Alan Adları menüsünden, tanımlamış olduğunuz alan adlarınızı görüntüleyebilir ve alan adı ekleme, güncelleme ve silme işlemi yapabilirsiniz.

Kullanıcılar menüsünden panelinizde tanımlı olan kullanıcıları görüntüleyebilir, güncelleyebilir, silebilir ve yeni kullanıcı aktif edebilirsiniz.

Bekleyen Kuyruk menüsünden alan adınıza bağlı hesaplara karantinaya takılan e-postalarınızı görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Log Listesi menüsünden, e-posta hesaplarınızın log kayıtlarını yönetebilirsiniz. Detaylı bilgi için Log Listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Araçlar menüsü üzerinden alan adınıza bağlı e-posta adreslerinize gelen, e-posta adreslerinizden gönderdiğiniz postaların istatistiklerine ve e-posta adreslerinize yapılan son bağlantı detaylarına erişebilirsiniz.

Sistem Parametreleri menüsünden panel genelini etkileyecek Tanımlar, Paketler, Şablonlar, Sms Ayarları, Opsiyonlar, Api Anahtarları ve Tema işlemlerini ile ilgili genel bazlı düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz.