Genel Ayarlar bölümünde, e-posta hesabınız ile ilgili aşağıda listelenmiş olan özelleştirmeleri yapabilirsiniz.

  1. Dil Değiştirme bölümünde, Türkçe ve English seçeneklerinden size uygun olan seçeneği seçip Mesaj Merkezi dil değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Şifre Değiştir bölümünde, şifre değiştir butonuna ile açılan penceredeki Eski Şifre ve Yeni Şifre bilgilerini doldurarak e-posta hesabınızın belirlenen opsiyonlara göre şifresini değiştirebilirsiniz.
  3. Resimler bölümünde, mail içerisinde yer alan görsellerin otomatik olarak gösterilmesini butonu aktif konuma getirerek sağlayabilirsiniz.
    Butonun Pasif konumda olması durumunda mail içeriğinde yer alan görseller görüntülenemeyecektir. Mail üst bölümünde yer alan uyarı mesajından Göster! butonuna tıklayarak görselleri görüntüleyebilirsiniz.
    Profil Ayarları bölümünde, e-posta hesabınızın İsim Soyisim, Ünvan, Diğer E-posta Adresi ve Cep Telefonu bilgilerini tanımlayabilirsiniz. Bu bölümde tanımlanan diğer e-posta adresi ve cep telefonu bilgisi şifre sıfırlama işlemi sırasında kullanılabilir.
  4. Tercihler bölümünde, Cevap Öneki, İleti Öneki, Sayfa Başına İleti Sayısı, Arşiv Klasörü ve Yanıt Adresinizi özelleştirebilirsiniz.

Cevap Öneki ile, yanıtlayacağınız maillerin konu kısmına eklenecek olan Cevap Öneki özelleştirebilirsiniz.

İleti Öneki ile, ileteceğiniz maillerin konu kısmına eklenecek olan İleti Öneki özelleştirebilirsiniz.

Sayfa Başına İleti ile, mesaj merkezi posta sayfasında yer alacak maksimum iletini sayısını özelleştirebilirsiniz.

Arşiv Klasörü ile, mesaj merkezi posta sayfasında bir iletinin Arşiv ( ) ikonuna tıklanması ile taşınacağı klasörü özelleştirebilirsiniz.

Yanıt Adresi ile, göndermiş olduğunuz maillerin yanıtlanması durumunda, yanıtın ulaşacağı e-posta adresini özelleştirebilirsiniz.