İşinizi Kolaylaştıracak
E-posta Çözümleri
Özel İndirim
Gelişmiş Toplu E-Posta Servisi

Toplu E-Mail Gönderme

Müşterilerinizin özel günlerini kutlamak, ürünlerinizi tanıtmak, kampanyalarınızı duyurmak ya da e-ticaret satışlarınızı arttırmak için tek tıkla tüm müşteri listelerinize aynı anda kişiselleştirilebilen e-postalar gönderin.

Sizi Arayalım Keşfet
play

Toplu Email'in İşinize Güç Katacak Özellikleri

Çoklu e-mail gönderim servisimiz ile e-maillerinizi alıcılara ulaştırın

Anlık Raporlama

Gönderi istatistiklerini anlık güncelleyen rapor sistemi

Dinamik Liste Yönetimi

Tek link ile listeden ayrılma ve listeye katılma özellikleri

Log Yönetimi

Gönderilen e-postaların durumlarını kaydederek, dilediğiniz an analiz etmenizi sağlayan log yönetimi

Hızlı Gönderim

Birden fazla gruba saate 6 bin gönderi yapabilme

Kullanıcı Yönetimi

Aynı hesapta farklı kullanıcılara farklı yetkiler tanımlayabilme

İstatistik

Gönderilen e-posta istatistiklerinizi anlık olarak raporlayan, gelişmiş rapor ekranları

toplu-email-template

Toplu E-mail Nedir?

Müşterilerinizin özel günlerini kutlamak, ürünlerinizi tanıtmak, kampanyalarınızı duyurmak ya da e-ticaret satışlarınızı arttırmak için tek tıkla tüm müşteri listelerinize aynı anda kişiselleştirilebilen e-postalar göndermenizi sağlayan Uzman Posta Toplu E-posta platformudur.

  • Kolay ve anlaşılır Türkçe arayüz
  • Liste oluşturma - gruplayabilme imkanı
  • Listelerinizi kopyala - yapıştır ya da CSV formatında yükleyebilme imkanı
  • Saatte 6000'den fazla mail gönderebilme imkanı
  • Anlık ve gönderi sonunda istatistikleri görüntüleyebilme imkanı
  • Hatalı olan adresleri ayıklama ve çıkış talebinde bulunana adresleri temizleme imkanı
  • HTML editör üzerinde kendi templatenizi oluşturabilir veya hazır templateler ekleyebilme imkanı

Sıkça Sorulan Sorular

Toplu mail sunucusu kurulumu yapıldıktan sonra ister masaüstü bir program ile isterseniz platformun detaylı web arayüz yazılımından maillerinizi göndererek, sahip olduğunuz internet erişim kapasitesinden bağımsız mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz
Toplu E-mail Platformumuz, yasal e-mail gönderim kurallarına uygun dizayn edilmiştir. Tüm e-mail gönderileri, her e-mail duyurusunda “e-mail listesinden çıkartabilecek” link ile gönderilmekte ve US CAN-SPAM Act kurallarına uygun olarak düzenlenmektedir.
Bu garantiyi vermemiz mümkün değildir. Büyük ISP’ler Hotmail veya Yahoo bile kendi içlerinde üyelerine mail göndermek istediğinde, kendi mailleri bile SPAM’e takılabiliyor.

Ancak bu oranları en üst seviyede sağladığımızı garanti edebiliriz. Göndermiş olduğunuz maillerin Spam’e düşme olasılığı ortalama %10’dur. Kısacası %80-%90 inbox a düşme garantisi var diyebiliriz. Toplu mail için kullanılan size özel hazırlanan sunucularımız da yine size özel dedike edilmiş IP ve RDS kaydı ve düzenli kontrolü ile gönderdiğiniz toplu maillerin spam’a düşme olasılığını en alt seviyeye indirerek %90’lara varan başarı elde ediyoruz.
Online Editör desteği ile çok kolay bir şekilde mail içeriklerinizi oluşturabilir. Ayrıca, isteğiniz doğrultusunda özel tasarım (HTML Template) yaptırabilirsiniz.
Gönderilen E-Mail bültenin içinde bulunan e-posta çıkış talebi yapan hesaplar otomatik olarak listede silinir ve panel arayüzünde raporlayabilirsiniz. Ayrıca kalıcı olarak bu kişileri kara listenize ekleyebilirsiniz. Böylece gönderi kalitenizi her zaman yüksek tutabilirsiniz.
Yapacağınız gönderiler toplu mail sunucularımız tarafından gönderilmekte olup ilgili IP ler domaininizden bağımsızdır. Dolayısıyla Domain’inizin bloklanma riski yoktur.
Firmamız data satışı yapmamaktadır.
Sistemimiz bu konuda herhangi bir sınırlama getirmemektedir. Fakat gönderimlerinizin sağlıklı olarak yapılabilmesi için tek seferde on bin adet adresin üzerinde gönderim yapmamanızı tavsiye ederiz. Gönderdiğiniz mesajın büyüklüğü gönderim adedinize etki edecektir. Kısa bir yazı notu gönderirken on binin üzerinde mesaj atabileceğiniz gibi uzun bir mesaj gönderirken bu sayıları bir kaç bin seviyesinde tutmanızda fayda olacaktır. Yüksek adetde e-posta adresine gönderim yapmak istiyorsanız listelerinizi parçayalarak göndermenizi tavsiye ederiz. Sonrasında bu gönderimleri yönetmeniz çok daha kolay olacaktır. Standart kurulumlarda saatlik gönderim adeti 6000dir.
Size özel tanımlanmış olan toplu mail paneline giriş yaptıktan sonra Ayarlar > Temalar bölümünden Html Tepmlate oluşturabilirsiniz. Gönderim Yönetimi > Hızlı Gönderi Yap menüsü altında oluşturmuş olduğunuz Html Template ile listelerinize kolayca gönderim yapabilirsiniz.
Toplu mail panelindeki HTML editör ile mail içeriğini HTML formatında hazırlayıp tema olarak kaydedebilirsiniz.
Toplu mail panelinin Türkçe dil desteği ile işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Toplu mail paneline erişiminizde kullanacağınız panel adresini ve logoyu firmanıza uygun özelleştirebilirsiniz.
Mobil uyumlu panel ara yüzümüz ile bilgisayar başında olmasanız dahi toplu mail paneline tablet ve telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Mail programları üzerinden yapılacak olan E-mail gönderimlerinde doğrulama işlemi mailin gönderildiği cihazdaki internete çıkış IP adresi ile sağlanmaktadır. IP adresi toplu mail panelinde ekli ise Uzman Posta kurulumunu gerçekleştirip mail gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Toplu mail panelinden oluşturmuş olduğunuz gönderiler size tahsis edilmiş olan özel sunucular üzerinden gönderileceği için mailler sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaşır ve alan adınız bundan etkilenmez.
Toplu mail gönderimi ile müşterilerinize bilgilendirme yapabilir veya müşteri potansiyeli taşıyan kontaklarınıza reklam/tanıtım mailleri iletebilirsiniz.
Toplu mail gönderimi bilgilendirme veya reklam/tanıtım gibi içeriklere sahip sektörlerdeki toplu gönderime ihtiyacı olan göndericiler tarafından kullanılmaktadır.
HTML dilinde hazırlayacağınız template ile düzenli olarak aylık, haftalık, günlük olarak toplu e-bülten gönderimleri gerçekleştirebilirsiniz.
Gönderdiğiniz maillerin spam olarak algılanması için bir çok neden vardir. İçeriğinizde ki kelime gruplarının veya eklerin spam değeri taşımamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
Panelinizde oluşturmuş olduğunuz grupları hedefiniz doğrultusunda isimlendirebilir. Müşteri olma potansiyeli taşıyan gruplara bilgilendirme veya reklam/tanıtım mailleri iletebilirsiniz.