E-posta istemciniz (Outlook, Thunderbird vb.) ile Uzman Posta servisleri arasında tamamen güvenli bir iletişim sağlayın. İncele

İşinizi Kolaylaştıracak
E-posta Çözümleri
Özel İndirim
9 Ay Öde 3 Ay Ücretsiz Kullan

Toplu E-Mail Gönderme

Müşterilerinizin özel günlerini kutlamak, ürünlerinizi tanıtmak, kampanyalarınızı duyurmak ya da e-ticaret satışlarınızı arttırmak için tek tıkla tüm müşteri listelerinize aynı anda kişiselleştirilebilen e-postalar gönderin.

Sizi Arayalım Keşfet

Toplu Email'in İşinize Güç Katacak Özellikleri

Çoklu e-mail gönderim servisimiz ile e-maillerinizi alıcılara ulaştırın

Anlık Raporlama

Gönderi istatistiklerini anlık güncelleyen rapor sistemi

Dinamik Liste Yönetimi

Tek link ile listeden ayrılma ve listeye katılma özellikleri

Log Yönetimi

Gönderilen e-postaların durumlarını kaydederek, dilediğiniz an analiz etmenizi sağlayan log yönetimi

Hızlı Gönderim

Birden fazla gruba saate 6 bin gönderi yapabilme

Kullanıcı Yönetimi

Aynı hesapta farklı kullanıcılara farklı yetkiler tanımlayabilme

İstatistik

Gönderilen e-posta istatistiklerinizi anlık olarak raporlayan, gelişmiş rapor ekranları

Sıkça Sorulan Sorular

Toplu mail sunucusu kurulumu yapıldıktan sonra ister masaüstü bir program ile isterseniz platformun detaylı web arayüz yazılımından maillerinizi göndererek, sahip olduğunuz internet erişim kapasitesinden bağımsız mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz
Toplu E-mail Platformumuz, yasal e-mail gönderim kurallarına uygun dizayn edilmiştir. Tüm e-mail gönderileri, her e-mail duyurusunda “e-mail listesinden çıkartabilecek” link ile gönderilmekte ve US CAN-SPAM Act kurallarına uygun olarak düzenlenmektedir.
Bu garantiyi vermemiz mümkün değildir. Büyük ISP’ler Hotmail veya Yahoo bile kendi içlerinde üyelerine mail göndermek istediğinde, kendi mailleri bile SPAM’e takılabiliyor.

Ancak bu oranları en üst seviyede sağladığımızı garanti edebiliriz. Göndermiş olduğunuz maillerin Spam’e düşme olasılığı ortalama %10’dur. Kısacası %80-%90 inbox a düşme garantisi var diyebiliriz. Toplu mail için kullanılan size özel hazırlanan sunucularımız da yine size özel dedike edilmiş IP ve RDS kaydı ve düzenli kontrolü ile gönderdiğiniz toplu maillerin spam’a düşme olasılığını en alt seviyeye indirerek %90’lara varan başarı elde ediyoruz.
Online Editör desteği ile çok kolay bir şekilde mail içeriklerinizi oluşturabilir. Ayrıca, isteğiniz doğrultusunda özel tasarım (HTML Template) yaptırabilirsiniz.
Gönderilen E-Mail bültenin içinde bulunan e-posta çıkış talebi yapan hesaplar otomatik olarak listede silinir ve panel arayüzünde raporlayabilirsiniz. Ayrıca kalıcı olarak bu kişileri kara listenize ekleyebilirsiniz. Böylece gönderi kalitenizi her zaman yüksek tutabilirsiniz.
Yapacağınız gönderiler toplu mail sunucularımız tarafından gönderilmekte olup ilgili IP ler domaininizden bağımsızdır. Dolayısıyla Domain’inizin bloklanma riski yoktur.
Firmamız data satışı yapmamaktadır.
Sistemimiz bu konuda herhangi bir sınırlama getirmemektedir. Fakat gönderimlerinizin sağlıklı olarak yapılabilmesi için tek seferde on bin adet adresin üzerinde gönderim yapmamanızı tavsiye ederiz. Gönderdiğiniz mesajın büyüklüğü gönderim adedinize etki edecektir. Kısa bir yazı notu gönderirken on binin üzerinde mesaj atabileceğiniz gibi uzun bir mesaj gönderirken bu sayıları bir kaç bin seviyesinde tutmanızda fayda olacaktır. Yüksek adetde e-posta adresine gönderim yapmak istiyorsanız listelerinizi parçayalarak göndermenizi tavsiye ederiz. Sonrasında bu gönderimleri yönetmeniz çok daha kolay olacaktır. Standart kurulumlarda saatlik gönderim adeti 6000dir.