Sınırları Olmayan, Size Özel Dedike E-Posta Servisimizi Keşfedin - Hemen İncele

İşinizi Kolaylaştıracak
E-posta Çözümleri

UzmanGuard Mail Gateway

E-posta Sunucunuza Özel Güvenlik Servisi

Hangi e-posta servisini kullanıyor olursanız olun, karmaşık e-posta ortamlarını kolayca güvenli hale getirin ve tüm yetkilendirmeleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirin.

Sizi Arayalım

UzmanGuard Mail Gateway ile Neler Yapabilirsiniz?

 • E-posta kullanıcılarınızın gönderi limitlerini belirleyin
 • E-posta çıkışı için IP yetkilendirmeleri yapın
 • Yalnızca izin verdiğiniz hesaplara gönderim yaptırın
 • E-postanızdan Spam çıkışını otomatik engelleyin
 • Teslim garantisi için gönderdiklerinizi gereken durumlarda bekletin
 • Tüm e-posta aktiviteleri hakkında detaylı raporlar alın
UzmanGuard Mail Gateway

Üst Seviye E-posta Güvenliği

Kimlik avı ve fidye yazılımlarından sıfır gün saldırılarına kadar tüm e-posta tabanlı saldırıları yapay zeka algoritmaları ile önceden engelleyen en güçlü koruma ile tanışın!

Herhangi Bir E-posta Ortamı için Birinci Sınıf Koruma

Microsoft Exchange Server, Zimbra, SmarterMail, Linux Mail Server ya da Icewarp gibi piyasadaki tüm e-posta sunucuları ile tam entegre çalışan, QNAP ve Synology gibi NAS cihazları içindeki e-posta sunucuları %100 destekleyen Uzman Posta Mail Gateway, tüm e-posta tabanlı tehditleri engelleyen birinci sınıf güvenlik ve gelişmiş yetenekler sunarak mümkün olan en güçlü korumayı sağlar.

İşletmeleri e-posta kaynaklı tehditlerden ve veri sızıntılarından korumak için tüm dahili e-posta’ları, ayrıca gelen ve giden e-posta trafiğini filtreler. Kimlik avı, spam ve hesap ele geçirme gibi gelişmiş tehditlere karşı hem spam filtreleme hem de spam koruması sağlar. Kimlik avı ve kötü amaçlı spam saldırılarının %99,9'undan fazlasını engeller.

Üst Seviye E-posta Güvenliği

Yapay Zeka Destekli Gerçek Zamanlı E-posta Güvenliğinden Yararlanın

En karmaşık kimlik avı saldırılarını gelen kutusuna ulaşmadan durdurmak için kapsamlı veri kümeleri üzerinde eğitilmiş yapay zeka tarafından desteklenen Uzman Posta Mail Gateway ile gelişmiş e-posta saldırılarına karşı koruma sağlayın ve e-posta kaynaklı tehditlere karşı işletmenizi gerçek zamanlı olarak koruyun.

E-posta’larınız üzerindeki tehditleri tespit edin, e-posta’ları güvenli hale getirin ve hatasız tehdit algılaması için gönderen ve alıcılar arasındaki tüm geçmişi izleyin.

Yapay Zeka Destekli Gerçek Zamanlı E-posta Güvenliğinden Yararlanın

Hassas Verileri Garanti Altına Alın

Hassas verilerin 3. taraflarca görüntülenmesinin önüne geçmek için güçlü şifreleme teknolojisinden yararlanan Uzman Posta Mail Gateway, giden filtreleme ve karantina özellikleri ile seçtiğiniz e-posta hesaplarının hangi alan adına e-posta gönderebileceğini ya da hangi alan adından e-posta alacağını belirlemenize izin verir.

Aynı zamanda herhangi bir kesinti durumunda veya planlı sunucu bakımı anında iletişim sürekliliğini sağlamak için otomatik yedeklilik sağlar, gelen mesajları sorunlar düzelene kadar bekletir ve gönderi kayıplarının önüne geçer.

Hassas Verileri Garanti Altına Alın<

Basit Kurulum ve Kullanımı Kolay Bir Arayüz

Uzman Posta Mail Gateway’deki basit ve kurulumu kolay yapılandırmalar, özelleştirilmiş e-posta korumasının birkaç dakika içinde devreye girmesini garanti eder. Bulut tabanlı merkezi yönetim, günlük iş akışını iyileştirir.

Bütün yetkilendirme ve ayarlarınızı kolayca yapabileceğiniz kullanımı kolay arayüz ise işletmenizin güvenlik duruşunu saniyeler içinde artırmanıza olanak tanır.

Basit Kurulum ve Kullanımı Kolay Bir Arayüz

Uzman Posta Mail Gateway Teknik Özellikler

 • Yapay zeka destekli algılama
 • Gelişmiş kimlik avı koruması
 • Spam filtreleme
 • Gelişmiş ek tarama ve algılama
 • Mesaj bekletme, ETRN desteği
 • Sıfırıncı gün ataklarına karşı özel önlemler

İhtiyaçlarınızı Birlikte Planlayalım

Başta Microsoft Exchange Server ve Zimbra olmak üzere CommuniGate Pro, hMailServer, IBM Verse, IceWarp Mail Server, NetMail, Open-Xchange, Zarafa, Ipswitch IMail Server gibi e-posta sunucuları ile entegre çalışan UzmanGuard Email Security hakkında daha bilgi almak ya da ihtiyaçlarınızı e-posta uzmanlarımızla birlikte planlamak için bizimle iletişime geçin.

Mail Gateway Sıkça Sorulan Sorular

Uzman Guard Varolan E-mail Sisteminize Entegre Çalışma imkânı sağlar. UzmanGuard Email Security olarak Uzman Posta servislerimizi Cloud E-mail Hosting olarak kullanabildiğiniz gibi, var olan Exchange, Zimbra v.b sistemlerinizin Cloud E-mail Güvenliği için de kullanabilirsiniz. Böylece, mesajlar size ulaşmadan önce tehditlerden ayıklanır, şüpheli olanlar karantinaya alınır ve olası bir kesinti durumunda yedekliliğiniz sağlanır.

UzmanGuard Smart Host olarak - E-mail servisleriniz üzerinden çıkan e-postaları Uzman Posta aracılığıyla gönderme imkanı sağlar. Kullanıcınızın makinasında oluşabilecek virüs problemi ya da Worm atağı gibi hallerde çıkan tehdit içerikli postaların gönderimlerini kısıtlayabilme, Uzman Posta sistemi bu tür tehditleri tespit eder ve anında uyarır.
Alıcıların hassas bilgilerini ele geçirmek ve cihazlarına kötü amaçlı yazılım yüklemek için aldatıcı mesajlar kullanan bilgisayar korsanları, e-posta’yı spam ve kimlik avı saldırılarının yayılması için popüler bir araç olarak görür. Buna karşı e-posta güvenliği de, e-posta iletişiminde hassas bilgileri güvende tutmak için çeşitli tekniklerle güvenliği sağlamayı amaçlar.
UzmanGuard gelen mesajları size ulaşmadan önce tehditlerden ayıklar, şüpheli olan mesajları karantinaya alarak zararlı içeriklerden posta hesabınızı ve mail sunucunuzu güvende tutar.
Web sitemiz üzerinde satış ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi ve fiyat talebinde bulunabilir veya satis@uzmanposta.com a talebinizi e-posta olarak gönderebilirsiniz.
Mail Sunucunuzun Antivirüs – Antispam ihtiyacını karşılayacağı gibi, olası bir kesintide gelen mesajları bekleterek yedekliliğinizi sağlar.
UzmanGuard servisi kullanıcıya özel olarak lisans maliyeti vardır. Çoklu kullanılamaz.