as

Webmail Arayüzü

E-mail yazılımlarından daha kaliteli ve hızlı bir webmail arayüzü her yerde hizmetinizdedir. uZmanPosta sisteminin tüm özelliklerine en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacak ücret ödemeyeceğiniz ve bilgisayarınıza mail indirme derdini ortadan kaldıran Webmail arayüzü tüm yeni ve eski mesajlarınızı aklında tutup saniyeler içinde size aradığınız mesajı getirir. Yavaş bağlantıları destekleyen çevik versiyonu ile en yavaş bağlantılarda bile yüksek hızda çalışır.
Standartlara Uyumlu
Gelişmiş Web Arayüzü ile Outlook(TM) gibi bir program yüklemeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Paranız cebinizde kalır, mailleriniz bilgisayarınızdan daha güvenli uZmanPosta mail server sunucularında saklanır. Tüm eski-yeni mesajlarınıza her yerden ve mobil cihazlardan ulaşırsınız.

Kolay Kullanım
Basit ve Hızlı Arama. Kolay Doküman Yönetimi, doküman ve dizin paylaşımı. Gelen kutusunu sıralı veya sohbet olarak listeyebilir birden fazla mesajı aynı anda yazabilirsiniz. Takvim, görev, adres defteri ve mesajlar tek bir ekrandadır.

Kural Uygulaması
Gelen kutusuna kurallar uygulayarak önceden oluşturduğunuz dizinlere mesaj aktarabilir, direk silebilir veya kopyasını istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Bir çok gelişmiş kuralı adet sınırı olmaksızın kullanırsınız.

Sürükle Bırak ile Taşı
Sürükle Bırak ile mesaj veya dizin taşıyabilirsiniz. Mesaj veya dizinleri oluşturduğunuz etiketler ile eşleştirebilirsiniz. Masaüstünden veya kopyalama hafızasından mesaj düzenleme ekranına obje yapıştırabilirsiniz. Webmail sistemi içindeki doküman deponuzdan mail içine direk dosya ekleyebilir yanınızda taşımak zorunda kalmazsınız.

Global Adres Defteri
Gönderim yapacağınız adresleri Global Adres Listesinden seçebilir veya yazarken otomatik tamamlama ile kolayca yazabilirsiniz. Kurum geneli ortak adres defteri kullanabilirsiniz.

Mobil Cihazlar
uZmanPosta Mobil kullanıma özel birden fazla Webmail arayüzüne sahiptir. Exchange(TM) ActiveSYNC desteği ile tüm Android ve IOS tabanli cihazlara tam uyumludur. CalDAV, CardDAV ve IMAP desteği ile tüm mobil cihazları destekler.

Geniş Paylaşım
Gelen kutusu, takvim, doküman deposu veya adres defterinizi iş arkadaşınız veya dışarıdaki bir kişiye (sadece okuma) rahatlıkla paylaştırabilirsiniz. Ortak çalışma platformunun tüm getirileri uZmanPosta platformundadır.

Gelişmiş Mesaj Arama Desteği
Eski yeni tüm mesajlarınızı servisimizde depolayabilir ve bu mesajların binlercesi içinden saniye seviyesinde arama yapabilirsiniz. Tek bir kolay hane ile arayabildiğiniz gibi gönderen veya mesajla ilgili en ince ayrıntıları dahi arama kriteri olarak kullanmanız mümkündür.