as

UzmanPosta servisleri arasında ne fark var

UzmanPosta mail hizmetlerinin tümü aynı alt yapıyı kullanmaktadır. Servis tipleri kurumsal ihtiyaçlara göre farklı şekilde paketlenmiştir. Servisler arasındaki fark hizmet kalitesi veya platform bazında değildir, paketlerin kullanıcı profillerine göre şekillendirilmiş olmasından gelir.

Örneğin yedi kişilik bir kurumun bütün işleyişi e-posta iletişimi üzerine kurulu olabilir ve bu sebeple UzmanPosta'nın tüm artı özelliklerinden faydalanmak isteyebilir. Benzer büyüklükte başka bir kurum ise e-posta iletişimini faks cihazına benzer bir şekilde kullanıyor olabilir ve bu sebeple daha makul fiyatlı ama düzgün bir hizmet için müşterimiz olur. Büyük kurumlar ise birden fazla alan adına sahip olabilirler ve sadece kendilerine ait olan bir UzmanPosta sunucusu ile bütün kurum şapkası altında kalan firmalarına mail hizmeti alabilirler.

Paylaşımlı UzmanPosta mail hizmetimiz giriş seviyesi olarak nitelendirilebilir. Bu ürünümüzü fiyat performans olarak değerlendirmek gerekir ise piyasanın çok üstündedir. UzmanPosta alt yapısının tüm üstün özelliklerini kullanırken en makul fiyatla servis alırsınız. Exchange sunucular ile direk randevu alışverişinde bulunabilen bir takvim yönetimi, kurum içi ortak kullanılabilen bir adres defteri, her türlü mobil cihazdan ulaşabildiğiniz mesajlarınız ve geçmişe dönük mesajlarınızı rahatça arayabildiğiniz ve tekrardan bilgisayarınıza alacak şekilde bırakabildiğiniz bir e-posta sunucu sistemi size uZman Posta tecrübesini gerçekten yaşatacaktır.

Public Cloud UzmanPosta mail hizmetimiz Paylaşımlı ürünümüze ait tüm özelliklere sahip olup bir çok ekstra sağlar. Bu özellikleri görüp ihtiyacınız olduğunu düşünüyor iseniz aradığınız platformu bulduğunuza emin olabilirsiniz. Public Cloud UzmanPostanın size teknik anlamda gerekli rahatlığı sağlarken, beklentilerinizin üzerinde bir çok idari ve yaklaşımsal artıyı da getirdiğini göreceksiniz.

Hangi servis paketimiz tercih edilirse edilsin alt yapısı aynıdır ve aynı kaliteli destek ile mail hizmeti verilir. Kullanıcı profilinize uygun bir servis paketimiz mutlaka ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.