as

Cebit Bilişim 2014 Fuarına Katıldık

uZmanPosta markamız ile üçüncü kez katıldığımız CeBIT Bilişim Eurasia 2014 fuarını başarı ile bitirdik.

Bir çok yeni özellik anons ettiğimiz uZmanPosta servisimiz ile siz ziyaretçilerimizden gördüğümüz ilgiden dolayı mutlu olduk ve teşekkür ediyoruz.

Fuar süresince ziyaretçilerimizin bıraktığı kartlar içinde yaptığımız çekiliş ile Uzaktan Kumandalı Kamera Özellikli ve Benzin ile çalışan Model Helikopter çekilişimizin talihlisi belli oldu.

Aydın ilinden gelerek bizi standımızda ziyaret eden
Fi Bilgisayar yetkilisi sayın Fikret Şekeroğlu bu çekilişimizin asil talihlisi oldu. Kendisine kargo ile ulaştırdığımız hediyemizi aldılar ve bu anlarını bizimle paylaştılar. Kendilerine teşekkür ediyor ve hep böyle şanslı olmasını diliyoruz.

Kayıtlı Elektronik Posta uyumlu e-mail hosting servisimizi KEP iş ortağımız TÜRKKEP A.Ş. ile birlikte açıklamaktan mutluluk duyduk. KEP mesajlarınızı kurumsal e-mail hesabınıza getirebilen ve sizi iki ayrı iş yapmaktan kurtaracak fonksiyonlarımız sayesinde Kayıtlı Elektronik Posta kullanımı yük olmaktan çıkıp günlük iş akışınıza dahil olacak. Ülkemizdeki ilk KEP uyumlu e-mail servisini CeBIT 2014 ile başlattık.

Fuar hedefimiz olan uZmanPosta Bayi ağı açılımı ve bu konu da yapılan yeniliklerimizi varolan ve yeni iş ortaklarımız ile paylaştık. Senelerin bilgi birikimine dayalı uZmanPosta Cloud E-mail Platformunu tüm iş ortaklarımız ve müşterileri için daha fazla değer sağlayacak hale getirmek ana amacımız ve bu doğrultuda bir çok yeniliği paylaştık. Bunları anlatmak ve birinci ağızdan geri dönüş almak için fuar sürecince bulunmaz fırsatlarımız oldu.

Ürünümüz ve sektöre getirdiğimiz yenilikleri görmek için CeBIT Bilişim Eurasia 2014 fuarına gelip bizi Salon 9 Stand F03 de fuar boyunca ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz.

uZmanPosta - CEBIT 2014