as

Toplu Mail Gönderim Platformu - TMGP

Gönderileriniz anında alıcısına ulaşsın ister 1,000 ister 10,000 adet
uZmanPosta e-mail işini bir bütün olarak görüyor. Geleneksel hosting ürünleri e-mail işine özel bir altyapı sağlamaz ve bunu Web hosting işinin bir parçası olarak düşünür. Oysa firmalar günlük operasyonlarını telefon veya e-mail olmaksızın yapamazlar ve bu da e-mail hizmetinin kendileri için ne kadar önemli olduğunu gösterir. Biz e-mail hosting hizmetini uZmanPosta ile bir adım ileri taşıyoruz ve meseleyi gerçek ihtiyaçlar üzerine kurguluyoruz.

Firmalar günlük yazışmalar yaptıkları kişilere bazı durumlarda topluca mesaj gönderme ihtiyacı duyar. Bu hem hızlı, hem bir engelleme olmaksızın hem de uygun fiyatlar ile yapılmak isteniyor. uZmanPosta size ayrıca bir yatırım yaptırmaksızın, yüzlerce e-mail adresine anında mesaj gönderebilmeniz için, Toplu Mail Gönderim Platformu ile çözüm sunuyor. Ekstra bir yazılımı bilgisayarınıza yüklemeden, kendi lokasyonunuza bir sistem ya da yazılım yatırımı yapmadan, yüzlerce alıcıya hemen mesajlarınızı gönderebileceğiniz web tabanlı ara birimimiz, en uygun fiyatlama yöntemleri ile sadece size özel hazırlanıp teslim ediliyor.

Sunucu üzerinde çalışan ve gönderim işlerini web sayfaları aracılığı ile yönetebildiğiniz sistem, firmamız tarafından üretilmiş ve web tabanlı olarak hazırlanmıştır. Türkçe ve kolay kullanım sağlayan web ara birimi, kullanıcılarımızdan elde edilen tecrübe ve geri dönüşler ile geliştirilmeye devam etmektedir. Her gün üzerine koyulan bu platformun tecrübesinden ve pratikliğinden faydalanarak sizde firmanıza ciddi avantajlar sağlayabilirsiniz.

uZmanPosta hizmetlerini kullanan müşterilerimizin Toplu Mail Gönderim Platformu kullanımı konusunda özel avantajları bulunmaktadır. E-mail hosting hizmetlerini alırken bu şekilde bir ekstra fayda sağlayabilir ve tüm işinizi bir servis sağlayıcı ile başınız ağrımadan çözebilirsiniz.


  • Tamamen Türkçe ve Web üzerinden yönetim
  • Hiç bir yazılım satın almadan, donanım yatırımı yapmadan
  • Yüzlerce alıcıya aynı anda hızlı gönderim
  • Mesaj Ulaştı sonuçlarının anında raporlanması
  • Gönderim Listenizden ayrılmak isteyenlerin yönetimi
  • İleri tarihli gönderim ayarlama ve yapılan gönderiyi durdurabilme
  • Deniz nakliyesi firmalarına uygunlaştırılmış webden hızlı gönderim fonksiyonu