as

Takvim ve Görev

İş hayatının vazgeçilmezi Takvim ve Görev programlayıcı fonksiyonlar uZmanPosta içinde gelir. Ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymaksızın mobil cihazlarınızla entegre olarak randevularınızı takip edebilir, Webmail arayüzünden toplantı talebi gönderebilir, notlarınızı ve görevlerinizi tutabilirsiniz. Organizasyon içinde veya dışında kişilere yetki vererek Takvim ve Görevlerinizi paylaşmanız mümkündür. Tüm güncellemeleri anında ilgililere iletir.
Kolay Takvim Yönetimi
Exchange uyumlu takvim sistemi ile Outlook(TM) kullanan diğer kullanıcılara rahatça toplantı talebi yapabilir veya onlardan gelen talepleri cevaplayabilirsiniz. Mail yazımını yarıda bırakmadan takvim ve diğer uygulamaları kullanabilirsiniz. Günlük, haftalık, iş haftası, ay, liste veya programlanmış düzenlerde takvim görebilirsiniz. Birden fazla Takvim oluşturup kişisel ve kurumsal programınızı ayırabilirsiniz.

Paylaşım
Takvim programınızı özel, herkese açık veya meşgül olarak işaretleyebilirsiniz. Programınızı daha hızlı yönetebilmek ve paylaşabilmek için kendi oluşturduğunuz etiketler ile eşleştirebilirsiniz. Kurum içi veya dışı kişiler ile takvim paylaşabilirsiniz.

Sürükle Bırak ile Düzenleme
Sürükle Bırak ile takvimde bulunan randevu, toplantı gibi aktivitelerin rahatça tarih, zaman ve süresini değiştirebilirsiniz.

Görev Yöneticisi
Notlarınızı ve yapılacaklar listenizi yazıp takip edebileceğiniz Görev Yöneticisi yapacağınız ve yaptığınız işleri kayıt altında tutar. Paylaşmak ve iş arkadaşınız ile birlikte takip görev takibi yapmak mümkündür. Önem ve tipine göre görevlerinizi sınıflamak mümkündür.

Dosya ve Doküman Yöneticisi
Kurum içi ulaşılması gereken ortak dokümanları tek noktaya koyup herkesin erişmesini sağlayabildiğiniz gibi kişisel olarak kullandığınız ve mesajlarınıza rahatça ilave etmek istediğiniz tüm dosyalarıda Doküman deponuza koyabilirsiniz. Kurum dışı kişilere yetki vererek dosyaları almalarını sağlayabilir böylece dosya takas ortamı sağlamış olursunuz.