as

Kurumsal Kontrol

uZmanPosta kurumsal organizasyonlar için mail server işletiminin önemi bilinerek geliştirilmiştir. Geleneksel web hosting ürünleri içinde ücretsiz olarak verilen çözümlerin sağlayamadığı bir çok özelliği içinde taşır. Kurumunuza özel bir mail server kurmadan bunun getireceği tüm avantajlara uZmanPosta ile anında sahip olursunuz. Mesajlarda ortak imza kullanımı, mesaj gönderimi yapmaması gereken kullanıcıları engelleme, mobil cihazlar ile masa üstü yazılımların aynı mailleri görmesi, göndermesi, silmesi bu özelliklerin bazılarıdır.
Giden Mail Kontrolü
Mail gönderim adetlerine müdahale imkanı. Mail gönderimini tümüyle durdurabilme imkanı

Kara/Beyaz Liste
Gelen maillerin filtrelenebilmesi, kara/beyaz liste yönetimi. Kurum geneli beyaz ve kara liste yönetim imkanı

İmza
Şirket imzasını bir veya tüm kullanıcılara otomatik ekleme imkanı

Karantina
Karantina yönetimi ve yetkilendirme. Kullanıcılara karantina uygulamasını kapatabilme imkanı

Arşiv
Arşivleme ile her zaman ve her yerden kaybettiğiniz maillerinize ulaşabileceksiniz

Mobil Senkronizasyon
Senkronizasyon ile telefon, bilgisayar ve tabletinizden tekbir posta kutusunu yönetme imkanı sunuyoruz.

Dağıtım Listeleri
Kurumsal dağıtım listeleri tanımlama imkanı. Dağıtım listelerinin korunması ve belirli kullanıcılar tarafından mesaj gönderimine izin verilmesi. Kurum dışı adresler bulunan dağıtım listesi tanımlama imkanı.

Yönlendirme
İç yönlendirme ile aynı email adresine yeni adres tanımlamadan alternatif email adresi oluşturma imkanı. Email adreslerinin dışarıda farklı alan adı uzantılı bir email adresine yönlendirilebilmesi imkanı

Kontrol
Toplu İşlem imkanı ile bir işlemi istenilen grup veya tüm kullanıcılara bir kerede uygulama imkanı, Organizasyon yönetiminden habersiz işlem yapılmasını engelleme imkanı, Organizasyon yönetiminden yetki alarak işlem yapılması imkanı.