as

uZmanPosta Kurumsal E-mail ÇözümleriGüvenli uZmanPosta
Dünyanın 12 farklı noktasında online spam ve iki faklı antivirus programı ile virüs kontolü (Solucan Truva Atı dahil) yapan uZmanPosta ile üstseviye Güvenlik ile tanışın. Kurumsal ve Bireysel Kara ve Beyaz Listeler, Karantina Yönetimi, sayesinde Profesyoneller gibi kendi güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
Kesintisiz uZmanPosta
4 farklı coğrafya'daki email kabul sunucuları ile Internetiniz kesilse bile emailleriniz asla kaybolmaz. Internet erişiminiz sağlandığı anda uZmanPosta sistemleri bunu algılar ve birikmiş emaillerinizi anında teslim eder. İki farklı coğrafi lokasyondaki gönderim sunucuları ile emailleriniz kesintisiz gönderilir.
Kolay uZmanPosta
Tamamı ile Türkçe ve kolay kullanım arayüzü ile Web'den yönetim uZmanPostada. İstediğiniz zaman bir email ekleyebilir ya da silebilirsiniz. Satış Grubunuza yeni gelen takım arkadaşınızı eklemeyi mi unuttunuz? uZmanPosta'da zaman sınırlamsı yok. Girin web'e yeni email dağıtım Listenizi oluşturun. Telefon etme, ticket açma derdiniz yok.


Zimbra uZmanPosta
uZmanPosta gücünü, Zimbra'nın gücünün, esnekliğinin ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden yapılandırılması ve sizin ihtiyaçlarınıza %100 cevap verecek şekilde hazırlanmış Türkçe arayüzünden alır.
Hemen uZmanPosta
uZmanPosta Kurumsal email Sistemini tercih ettiğinizde, emailleriniz kaybolmadan geçiş imkanı sağlarsınız. MX kayıtlarınızın yönlendirilmesi ile daha önce kullandığınız kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak, uZmanPosta'ya terfi edebilirsiniz.
Para Kazandıran uZmanPosta
uZmanPosta ile, sunucu yatırımları, işletim maliyetleri, gelecekte büyüyünce ne olacak? Bunca yatırım çöp mü olacak? Bir numara büyüğünü mü alsak? sorularını unutun. Cloud altyapısı ile siz ne zaman isterseniz, o zaman isteğiniz şekli alan email sistemi, üstelik hiç bir ek yatırım maliyeti gerektirmeden. Tasarrufa uZmanPostadan başlayın.